Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani


28 February, 2021 @12:35

Caktohen 11-shet startuese të ndeshjes Llapi - Ballkani.

Llapi: Ćorić, Peposhi, Prençi, Haliti, Idrizi, Shabani, Ar.Ramadani, Zhdrella, Veliu, Selmani, Hoti

Ballkani: Lulanovic, Thaqi, Potoku, Gripshi, Krasniqi, Daku, Kuc, Jashanica, Prekazi, Baftiu, Zeka


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga