Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani


4 December, 2022 @12:37

Ndeshja e mbetur e xhiros së 7 në mes të Llapit dhe Ballkanit, do të luhet sot nga ora 13:00.

Publikohen formacionet zyrtare të dyja skuadrave.

LLAPI: Avdyli; Idrizi, Emini, Neto, Shabani, Krasniqi, Kurtaj, Selimi, Rivera, Alidema, Fazliu.

BALLKANI: Frashëri; Arm Thaqi, Bajram Jashanica, Kuç, Potoku, Emërllahu, Dellova, Gripshi, Korenica, Krasniqi, Rrahmani.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga