Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI I RRETHIT TË PARË TË KUPËS SË KOSOVËS 2023/24

Në rrethin e parë të Kupës, dy ndeshje

Në rrethin e parë të Kupës, dy ndeshje


Teksti: FFK

17 November, 2023 @15:32

Sot në lokalet e Federatës së Futbollit të Kosovës në prani të përfaqësuesve të klubeve, u bë tërheqja e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës në futboll. Ndeshjet e këtij rrethit zhvillohen të mërkurën më 22 nëntor nga ora 13:00, ndërkohë që sipas shortit takohen:

Istogu 03 – Behar dhe
KEK-u – Dardania.

Dy skuadrat fituese kalojnë në rrethin e dytë ku i presin skuadrat e Superligës dhe Ligës së Parë.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës