Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Besa

Formacionet zyrtare: Llapi - Besa


9 May, 2021 @14:20

Publikohen formacionet zyrtare të Llapit dhe Besës.

LLAPI: Coric, Idrizi, Prenci, Emini, Veliu, Arb. Ramadani, Selmani, Shabani, Peposhi, Januzi, Hoti.

BESA: Haxhijaj, Hana, Ibrahimi, Ajdini, Saliu, Beseni, Tahiri, Haxhiu, Raqi, Idrizi, Syla.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga