Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Drita

Formacionet zyrtare: Llapi - Drita

18 September, 2019 @15:20

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe të Dritës.

LLAPI: Hajdini, Husiç, Prençi, Mujkiç, Emini, Maliqi, Zhdrella, Ramadani, Pefqeli, Plaku, Selmani.

DRITA:  Tofiloski, Cuculi, Gërbeshi, Limani, Leci, Namani, B.Shabani, Xhevdet Shabani, Bunjamin Shabani, Emini, Fortunato.

FLAMURTARI 2-0 DUKAGJINI

Golat e shpejtë në fillim të ndeshjes, për fitore

Foto: PrishtinaFC/fb

15 September, 2019 @18:31

Skuadra e Flamurtarit që po drejtohet nga Artim Shaqiri ka arritur të shënojë edhe fitoren e dytë të stinorit, duke…

FERIZAJI 0-1 VUSHTRRIA

Italiani debuton me fitore, Vushtrria ia bën sefte në Superligë

Foto: KFVushtrria/fb

15 September, 2019 @18:23

Skuadra e Vushtrrisë  ka arritur të shënojë fitoren e parë të stinorit sot, duke e mposhtur në ndeshjen e fundit…

FLAMURTARI - DUKAGJINI

Flamurtari vs. Dukagjini, 11-shet startuese

15 September, 2019 @15:20

Në një nga dy ndeshjet e ditës së sotme në Superligë, Flamurtari e pret Dukagjinin në kryeqyteti. FORMACIONET STARTUESE: FLAMURTARI:…

FERIZAJ - VUSHTRRIA

Ferizaj vs. Vushtrria, 11-shet startuese

15 September, 2019 @15:18

Me fillim nga ora 16:00, Ferizaj në shtëpi luan ndaj Vushtrrisë FORMACIONET STARTUESE: FERIZAJ: Kaçiu, Kuka, Hyseni, Jashari, Qerkini, Dajaku,…

DRENICA - GJILANI

Fiton në Skenderaj, mban hapin me Dritën

14 September, 2019 @18:10

Me një fitore 0-2 ndaj Drenicës në Skenderaj, Gjilani vazhdon ta mbajë hapin me Dritën sa i përket kreut të…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga