Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina


22 May, 2022 @14:01

Publikohen formacionet startuese të Llapit dhe Prishtinës.

LLAPI: Avdyli; Idrizi, Emini, A.Shabani, Llapashtica, Selmani, Sadriu, Veliu, Maliqi, Jashari, Amadu.

PRISHTINA: Halimi; B.Krasniqi, Pllana, Mici, Boshnjaku, Krabeci, Abazi, Zyba, Mankenda, Kryeziu, Sadam.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga