Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drita

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drita


18 March, 2023 @12:16

Caktohen 11-shet startuese të Malishevës dhe Dritës.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Bihorac, Kryeziu, Veliu; Vitija, Maliqi, Mustafa, Sobowale, Hajdari, Tolaj.

DRITA: Maloku; B.Krasniqi, Limani, Vitija, Blakçori; Namani, Baftiu, Jashari, Selmani, Ajzeraj; Tahiri.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga