Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani


23 May, 2021 @14:41

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Ballkanit.

PRISHTINA: Nika, B.Krasniqi, Dellova, Bekteshi, Mici, Boshnjaku, Lilaj, Zyba, E.Krasniqi, Abazi, Kryeziu

BALLKANI: Ljuljanovic, Thaqi, Potoku, K.Gashi, Hoxha, Sinani, Krasniqi, Kuc, Jashanica, Baftiu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga