Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani


29 August, 2021 @16:10

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Ballkanit.

PRISHTINA: Haxho; B.Krasniqi, Atanda, Bekteshi, Mici; Boshnjaku, Krabeci, Kryeziu, Hoti, Shabani; John.

BALLKANI: Frashëri; Thaqi, A. Thaqi, Sinani, Gashi, Korenica, Baftiu, Kuç, Krasniqi, Hoxha, Zeka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga