Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - BALLKANI

Super ndeshje në “Fadil Vokrri”, Prishtina pret Ballkanin

FOTO / Prishtina

Super ndeshje në “Fadil Vokrri”, Prishtina pret Ballkanin


29 August, 2021 @11:30

Sot nga ora 17:00, do të luhet ndeshje në mes të Prishtinës dhe Ballkanit në staidumin “Fadil Vokrri”.

Që të dyja skuadrat kanë barazuar në xhiron e parë dhe kërkojnë pikët e plota në këtë ndeshje.

TABELA AKTUALE

Prishtina para ndeshjes u përforcua me mesfushorin Eraando Karabeci.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga