Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JUVENTUS 0-1 EMPOLI

S’ka Ronaldo, ka humbje!

S’ka Ronaldo, ka humbje!


29 August, 2021 @9:06

Juventus ka pësuar që në ndeshjen e parë të ekipit pa superyllin portugez, Cristiano Ronaldo.

Nxënësit e Massimiliano Allegrit janë mposhtur nga Empoli i shqiptarëve, ku për 90-minuta me sukses luajti Ardian Ismajli dhe 70-minuta mesfushori që po merr mirënjohje gjithnjë më shumë, Nedim Bajrami.

As Morata, as Kulusevski në pjesë të dytë te juvja nuk sollën ndryshim, pas golit që kishte pësuar ekipi në pjesë të parë nga sulmuesi italian i Empolit, Leonardo Mancuso (21) në fitoren e madhe të skuadrës së tij, Juventus 0-1 Empoli.

Allegri ka nisur jo mirë stinorin në Serie A me tu rikhtyer te Juventusi, pasi që ekipi tashmë dy xhiro është ende pa fitore dhe ka një pikë në total!


SUPERLIGA TURKE

Teixeira shpëton Besiktasin

International

Teixeira shpëton Besiktasin

28/08/21 @ 23:13

FUSHË KOSOVA - KIKA

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

FFK Liga e parë

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

28/08/21 @ 23:07

RAMIZ SADIKU - 2 KORRIKU

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

FFK Liga e parë

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

28/08/21 @ 22:29

ISTOGU - TREPÇA

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

FFK Liga e parë

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

28/08/21 @ 22:25

RAHOVECI - BESA

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

FFK Liga e parë

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

28/08/21 @ 22:08

PRISHTINA

Prishtina godet me Karabecin

FFK Superliga

Prishtina godet me Karabecin

28/08/21 @ 21:40

VERONA 1-3 INTER

Debutim i ëndrrave për Correa te Inter

Serie A

Debutim i ëndrrave për Correa te Inter

28/08/21 @ 08:47

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Cristiano Ronaldo rikthehet te Manchester United!

Premier League/Serie A/Transfere

ZYRTARE: Cristiano Ronaldo rikthehet te Manchester United!

27/08/21 @ 17:56

MEDIA

Nesër oferta nga City! Cristiano në Manchester

Champions League/Premier League/Serie A/Transfere

Nesër oferta nga City! Cristiano në Manchester

26/08/21 @ 23:54

ROMË

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

Serie A/Transfere

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

26/08/21 @ 14:59

CORREA

Para kalimit te Inter

Serie A/Transfere

Para kalimit te Inter

24/08/21 @ 21:49

URUGUAJANI

Lë Arsenalin për Fiorentinën

Premier League/Serie A/Transfere

Lë Arsenalin për Fiorentinën

24/08/21 @ 20:13

STAMFORD BRIDGE

Zappacosta i kthehet Italisë

Premier League/Serie A/Transfere

Zappacosta i kthehet Italisë

24/08/21 @ 11:12

SAMPDORIA - MILAN

Brahim Diaz për start të mbarë

Serie A

Brahim Diaz për start të mbarë

23/08/21 @ 22:49

ROMA 3-1 FIORENTINA

Dy të kuqe, Mourinho e nis me fitore

Serie A

Dy të kuqe, Mourinho e nis me fitore

22/08/21 @ 22:49

UDINESE 2-2 JUVENTUS

Ronaldos i anulohet goli, Allegri e nis me barazim

Serie A

Ronaldos i anulohet goli, Allegri e nis me barazim

22/08/21 @ 21:30


 
Të gjitha lajmet nga Serie A