Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUSHË KOSOVA - KIKA

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

FOTO / Fushë Kosova

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë


28 August, 2021 @23:07

Skuadra më e re e Ligës së Parë, Fushë Kosova, e mposhti Kikën me rezultat 2-1.

Pjesa e parë në këtë ndeshje përfundoi me rezultat 0-0.

Burim Shala ishte golashënuesi i parë në ndeshje, pas një asistimi nga Dylan Effa.

Effa lojën e mirë të tij e zbukuroi duke shënuar golin e fitores.

TABELA AKTUALE

Te Kika shënoi Kushtrim Rexhepi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë