Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAMIZ SADIKU - 2 KORRIKU

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore


28 August, 2021 @22:29

Skuadra e 2 Korrikut e hapi stinorin 2021/22 në Ligën e Parë me fitore.

2 Korriku e mposhti Ramiz Sadikun me rezultat 1-2 dhe është ngritur në pozitën e parë përkohësisht.

Pjesa e parë përfundoi pa gola 0-0, derisa në fitoren e 2 Korrikut luajti rol të rëndësishëm zëvendësuesi Flamur Bajrami.

TABELA AKTUALE

Bajrami së pari asistoi në golin e Endrit Bahollit, derisa shënoi golin e fitores pas barazimit të rezultatit nga Armend Misini (Ramiz Sadiku).


ISTOGU - TREPÇA

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

FFK Liga e parë

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

28/08/21 @ 22:25

RAHOVECI - BESA

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

FFK Liga e parë

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

28/08/21 @ 22:08

PRISHTINA

Prishtina godet me Karabecin

FFK Superliga

Prishtina godet me Karabecin

28/08/21 @ 21:40

A&N - DRENASI

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

FFK Liga e parë

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

28/08/21 @ 19:24

ONIX - VËLLAZNIMI

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

FFK Liga e parë

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

28/08/21 @ 19:16

DRITA - LLAPI

VAR-i vendimtar, Batatina përjashtohet, pikët ndahen

FFK Superliga

VAR-i vendimtar, Batatina përjashtohet, pikët ndahen

28/08/21 @ 19:06

ULPIANA - MALISHEVA

Triumfon ndaj Ulpianës, vjen fitorja historike e Malishevës

FFK Superliga

Triumfon ndaj Ulpianës, vjen fitorja historike e Malishevës

28/08/21 @ 19:00

ULPIANA - MALISHEVA

Ulpiana - Malisheva, 11-shet startuese

FFK Superliga

Ulpiana - Malisheva, 11-shet startuese

28/08/21 @ 16:20

DRITA - LLAPI

Drita - Llapi, 11-shet startuese

FFK Superliga

Drita - Llapi, 11-shet startuese

28/08/21 @ 16:02

ISTOGU - TREPÇA

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

FFK Liga e parë

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

28/08/21 @ 22:25

RAHOVECI - BESA

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

FFK Liga e parë

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

28/08/21 @ 22:08

A&N - DRENASI

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

FFK Liga e parë

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

28/08/21 @ 19:24

ONIX - VËLLAZNIMI

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

FFK Liga e parë

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

28/08/21 @ 19:16

LIGA e PARË

Liga e Parë vazhdon sot me 6 ndeshje

FFK Liga e parë

Liga e Parë vazhdon sot me 6 ndeshje

28/08/21 @ 09:50

ARBËRIA - FLAMURTARI

Arbëria e Flamurtari ndahen në paqe

FFK Liga e parë

Arbëria e Flamurtari ndahen në paqe

27/08/21 @ 20:02

TREPÇA'89 - LIRIA

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

FFK Liga e parë

Trepça’89 e nis mbarë, bindshëm ndaj Lirisë

27/08/21 @ 19:42

LIGA e PARË

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

FFK Liga e parë

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

26/08/21 @ 21:54

KAMENICË

Dardana nuk dorëzohet, ushtron kallëzim penal

FFK Liga e parë

Dardana nuk dorëzohet, ushtron kallëzim penal

24/08/21 @ 21:35

MIQËSORE

Rahoveci demolon Beharin në miqësore

FFK Liga e parë

Rahoveci demolon Beharin në miqësore

21/08/21 @ 19:55


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë