Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ONIX - VËLLAZNIMI

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

Foto: KF Vëllaznimi

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim


28 August, 2021 @19:16

Pa gola është mbyllur dueli i zhvilluar sot mes Onixit dhe Vëllaznimit në xhiron hapëse të Ligës së Parë.

Skuadra më e përforcuar e Ligës së Parë u ndal 0-0 nga Onixi vendas, duke bërë kështu që Granit Begolli të debutojë me barazim si kryetrajner i skuadrës gjakovare.

TABELA AKTUALE

Kështu, të dyja këto skuadra tre-pikëshin e parë sezonal do ta kërkojnë prej xhiros së dytë e tutje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë