Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Teixeira shpëton Besiktasin

Teixeira shpëton Besiktasin


28 August, 2021 @23:13

Kampioni aktual i Turiqsë, Besiktasi, e mposhti Fatih Karagumruksporin me rezultat minimal 1-0.

Skuadra mysafire e dominoi ndeshjen por nuk arriti të shënojë, derisa Besiktasi arriti fitoren me golin e yllit brazilian Alex Teixera (30’).

Salih Ucan u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 48’ te Besiktasi.

Besiktasi tani ka 7 pikë në 3 ndeshje të luajtura dhe gjendet në krye të tabelës përkohësisht.


FUSHË KOSOVA - KIKA

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

FFK Liga e parë

Effa me gol e asist, Fushë Kosova e nis mbarë

28/08/21 @ 23:07

RAMIZ SADIKU - 2 KORRIKU

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

FFK Liga e parë

Flamur Bajrami shkëlqen, 2 Korriku fillon me fitore

28/08/21 @ 22:29

ISTOGU - TREPÇA

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

FFK Liga e parë

Trepça me fitore ndaj Istogut, ndajnë pozitën e parë me 89-shin

28/08/21 @ 22:25

RAHOVECI - BESA

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

FFK Liga e parë

Egzon Elshani hero i Rahovecit, vreshtarët startojnë me 3 pikë

28/08/21 @ 22:08

PRISHTINA

Prishtina godet me Karabecin

FFK Superliga

Prishtina godet me Karabecin

28/08/21 @ 21:40

ONIX - VËLLAZNIMI

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

FFK Liga e parë

Pa gola ndaj Onixit, Begolli debuton me barazim

28/08/21 @ 19:16

ZYRTARE

ZYRTARE: Gentrit Salihu transferohet te Porto!

FFK Superliga/International/Transfere

ZYRTARE: Gentrit Salihu transferohet te Porto!

27/08/21 @ 18:31

U21

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

27/08/21 @ 17:08

U21

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

Përfaqësuesja/International

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

27/08/21 @ 17:03

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton me përmbysje

International

Galatasaray fiton me përmbysje

23/08/21 @ 23:40

SUPERLIGA TURKE

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

International

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

23/08/21 @ 00:02

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

SUPERLIGA TURKE

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

International

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

21/08/21 @ 00:36

VIRAL SOCIAL

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

Europa League/International

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

20/08/21 @ 10:07

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi huazon Batshuayin

International

Besiktasi huazon Batshuayin

17/08/21 @ 21:03


 
Të gjitha lajmet nga International