Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica


13 February, 2021 @12:44

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Drenicës.

PRISHTINA: Haxho, B.Krasniqi, Muça, Bekteshi, Mici, Boshnjaku, Zyba, E.Krasniqi, Abazi, Shillova, Kryeziu.

DRENICA:  Ymeri, Gjoni, Qaqi, Bejta, Dumani, Ramadani, Rapo, Denisson, Cikani, Zabërgja, Mustafa.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Besa - Ballkani

13/02/21 @ 12:39

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

13/02/21 @ 12:20

TURQIA

Voca startues kundër Kayserisporit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Voca startues kundër Kayserisporit

13/02/21 @ 11:06

FRANCA

Zidane kandidati kryesor për ta zëvendësuar Deschamps

International

Zidane kandidati kryesor për ta zëvendësuar Deschamps

13/02/21 @ 10:45

PRISHTINA - DRENICA

Dueli i 60 mes Prishtinës dhe Drenicës

FFK Superliga

Dueli i 60 mes Prishtinës dhe Drenicës

13/02/21 @ 09:53

BESA - BALLKANI

Shkëmbi kërkon fitoren e parë me Ballkanin

FFK Superliga

Shkëmbi kërkon fitoren e parë me Ballkanin

13/02/21 @ 09:47

DRITA - LLAPI

Kampionja pret Llapin në Gjilan

FFK Superliga

Kampionja pret Llapin në Gjilan

13/02/21 @ 09:43

GRASSHOPPER

Demhasaj e Lenjani starutes në derbi dhe fitojnë për lidership

International/Sportistë shqiptarë në botë

Demhasaj e Lenjani starutes në derbi dhe fitojnë për lidership

12/02/21 @ 23:57

EUROPA LEAGUE

Edhe Wolfsberg-Tottenham do të luhet në Hungari

Europa League

Edhe Wolfsberg-Tottenham do të luhet në Hungari

12/02/21 @ 23:53

DUKAGJINI

Zyrtare: Ahmed Januzi kalon te Dukagjini

FFK Superliga

Zyrtare: Ahmed Januzi kalon te Dukagjini

26/07/21 @ 11:25

BALLKANI

Ballkani luan miqësore me skuadrën nga Superliga Turke

FFK Superliga

Ballkani luan miqësore me skuadrën nga Superliga Turke

26/07/21 @ 00:47

MIQËSORE

Gjilani pëson në miqësore

FFK Superliga

Gjilani pëson në miqësore

25/07/21 @ 21:00

BALLKANI

Isufi: Ballkani është kampion moral

FFK Superliga

Isufi: Ballkani është kampion moral

24/07/21 @ 23:21

ZYRTARE

Ish-braziliani i Kukësit e Niklit, përforcon Dukagjinin

FFK Superliga/Transfere

Ish-braziliani i Kukësit e Niklit, përforcon Dukagjinin

24/07/21 @ 11:17

MIQËSORE

Gjilani me rezultat minimal fiton në miqësore

FFK Superliga

Gjilani me rezultat minimal fiton në miqësore

23/07/21 @ 20:48

TE DRITA

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

Conference League/FFK Superliga/International

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

23/07/21 @ 07:34

STATISTIKA TË PËRGJITHSHME NGA NDESHJA

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

Conference League/FFK Superliga/International

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

22/07/21 @ 23:41

DRITA 0-0 FEYENOORD

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

Conference League/FFK Superliga

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

22/07/21 @ 23:00

MIQËSORE

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

22/07/21 @ 20:09


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga