Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drita

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drita


24 February, 2021 @12:26

Publikohen formacionet startuese të Prishtinës dhe Dritës

PRISHTINA: Nika, B. Krasniqi, Dellova, Bekteshi, Mici, Boshnjaku, Zyba, Abazi, Ermal Krasniqi, Shillova, Kryeziu.

DRITA: Maloku, Blakçori, Cuculi, Gerbeshi, Henry, Namani, Vucaj, Fazliu, Xhevdet Shabani, Haxhimusa, Ajzeraj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga