Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI A

Formacionet zyrtare: Rumani-Shqipëri

Foto: UEFA EURO2016

Formacionet zyrtare: Rumani-Shqipëri


19 June, 2016 @20:14

Ndeshja e madhe e Shqipërisë është më pak se 1 orë larg. Këto janë formacionet zyrtare të skuadrave:

RUMANIA: Tatarusanu; Sapunaru, Grigore, Chiriches, Matel; Hoban, Prepelita, Popa; Stanciu, Stancu, Alibec

SHQIPËRIA: Berisha, Agolli, Hysaj, Mavraj, Ajeti, Abrashi, Lenjani, Lila, Memushaj, Basha, Sadiku


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja