Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA NDESHJES

Tre futbollistë të dyshimtë te Rumania

Mihai Pintilii, njëri ndër futbollistët e dyshimtë te Rumania për ndeshjen e sontme

Tre futbollistë të dyshimtë te Rumania


19 June, 2016 @16:22

Përfaqësuesja e Rumanisë para ndeshjes së sontme ndaj Shqipërisë, i ka në dyshim tre futbollistë.

Mbrojtësi veteran, Razvan Rat, mbrojtësi Steliano Filip dhe mesfushori Mihail Pintilii, deri në orën e ndeshjes nuk do të dihet nëse do të luajnë apo jo sonte, për shkak të lëndimeve të lehta që i kanë pësuar.

Treshja sot është stërvitur ndaras nga ekipi duke bërë vrapim dhe ushtrime të lehta.

Rat dhe Pintilii kanë qenë titullarë në dy ndeshjet e para të Rumanisë në EURO.

Përndryshe, te Rumania nuk ka asnjë mungesë tjetër, derisa Shqipërisë do t’i mungojë Burim Kukeli, i suspenduar nga kartoni i verdhë në ndeshjen e fundit.


NGA UEFA

UEFA: “Shqiptarët dijnë të festojnë”

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

UEFA: “Shqiptarët dijnë të festojnë”

19/06/16 @ 15:08

PARA NDESHJES

Lyoni po mbushet

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Lyoni po mbushet

19/06/16 @ 14:58

FANELLA E ZEZË

E zeza e pamposhtur

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

E zeza e pamposhtur

19/06/16 @ 14:39

HEAD TO HEAD

Historia flet për rumunët

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Historia flet për rumunët

19/06/16 @ 12:27

DITA E NDESHJES

Buletini 10: De Biasi 99% dhe pushtimi i Lyonit

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 10: De Biasi 99% dhe pushtimi i Lyonit

19/06/16 @ 09:05

DITARI NR. 9 @ EURO2016

Veç 2

UEFA Euro 2016/Analiza

Veç 2

19/06/16 @ 08:50

EURO2016

Top golashënuesit pas 2 xhirove

UEFA Euro 2016

Top golashënuesit pas 2 xhirove

18/06/16 @ 23:30

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016