Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI B

Formacionet zyrtare: Sllovaki-Angli

Foto: EURO2016

Formacionet zyrtare: Sllovaki-Angli


20 June, 2016 @19:55

Në xhiron e fundit të Grupit B, Anglia luan ndaj Sllovakisë. Roy Hodgson ka startuar me disa ndryshime në formacion.

Formacionet startuese:

SLLOVAKIA: Kozáčik, Hubočan, Pekarík, Ďurica, Škrtel, Kucka, Pečovský, Hamšík, Weiss, Mak, Duda

ANGLIA; Hart, Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand, Dier, Henderson, Wilshere, Lallana, Sturridge, Vardy


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016