Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Spanja - Shqipëria

Formacionet zyrtare: Spanja - Shqipëria


26 March, 2022 @18:33

Nga ora 19:45, Shqipëria do të përballet me Spanjën në ndeshjen miqëore.

Shqipëria në këtë ndeshje starton me këtë formcion: Berisha; Djimsiti, Kumbulla, Ismajli; Hysaj, Gjashulla, Laci, Baliu; Bare, Broja, Çikalleshi.

Në anë tjetër SpanjaDavid Raya; Carvajal, Eric García, Pau Torres, Marcos Alonso; Gavi, Rodri, Pedri; Sarabia, Morata, Ferrán Torres


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria