Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Llapi

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Llapi

4 March, 2020 @12:37

Janë caktuar formacionet zyrtare të Trepçës ‘89 dhe Llapit.

TREPÇA ‘89: Hyseni, Asare, Kaqiku, Statovci, Jashari, Cmajcanin, Ahmeti, Arb. Muja, Ard.Muja, Emini, Manaj.

LLAPI: Nava, Kadriu, Prençi, Emini, Shabani, Ramadani, Maliqi, Pefqeli, Veliu, Salihu, Raboshta.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drita

4 March, 2020 @12:32

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe Dritës. BALLKANI: Ruxhi, Berisha, Prekazi, Krasniqi, Potoku, Kuç, Rr.Gashi, Baftiu, Hoxha, Fetahaj, Magani. …

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Feronikeli

4 March, 2020 @12:27

Janë caktuar formacionet zyrtare të Gjilanit dhe Feronikelit. GJILANI: Haxhihamza, Kastrati, Veliu, Frashëri, Ferreira, Useini, Jonuzi, Plaku, Hajdari, Progni, Busiç. …

FITIM LLAPASHTICA

Përvoja ndikoi

2 March, 2020 @16:30

Fitim Llapashtica, trajner i Vushtrrisë është shprehur që ekipi i tij pa-përvojë me lojtarë të rinj gaboi, përkundër se ka…

SUNAJ KEÇI

Edhe 13 beteja

2 March, 2020 @16:23

Trajneri i Flamurtarit, Sunaj Keçi, pas fitores së sotme ndaj Vushtrrisë është shprehur të jetë i kënaqur me rezultat pas…

FLAMURTARI - VUSHTRRIA

Flamurtari largohet nga zona e rrezikshme

Fotot: KFFlamurtari/fb

2 March, 2020 @15:13

Ndeshja e fundit e xhiros së 20 në Superligën e Kosovës në futboll, përfundoi me fitoren e Flamurtarit kundër Vushtrrisë. …

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga