Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Llapi

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Llapi


24 February, 2021 @12:37

Publikohet 11-shet zyrtare të Trepçës’89 dhe Llapit.

TREPÇA’89: Hyseni, Pllana, Berisha, Mashau, Nimani, Arb. Muja, Darwish, Ard.Muja, Jashari, Shala, Ademi.

LLAPI: Coric, Hossari, Prençi, Emini, Haliti, Shabani, Ramadani, Zhdrella, Veliu, Sadriu, Hyseni.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga