Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Drenica

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Drenica

19 September, 2019 @15:28

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Drenicës.

VUSHTRRIA: Manxholli, Lushtaku, Zabërgja, Dragusha, Azemi, Fazliu, Hoxhaj, Ahmeti, Vinicius De Souza, Ian Agusto, Henrique De Paula

DRENICA: Ymeri, Balde, Sykaj, Thaqi, Bejta, Lushtaku, D.Mustafa, Abazi, Hamiti, Harmon, Elshani.

NGA RAPORTI I FUNDIT

Disiplinorja dënon Prishtinën, Drenicën dhe Dritën

Foto: prishtinafc.com

19 September, 2019 @15:00

Komisioni Disiplinor i FFK-së në Vendimin e fundit të publikuar lidhur me ndeshjet e xhiros së katërt të Superligës së…

LLAPI 2-2 DRITA

Behar Maliqi ndal Dritën në Podujevë

Foto: KFLlapi/fb

18 September, 2019 @18:41

Drita ishte shumë afër fitores në Zahir Pajaziti të Podujevës sot, kur sulmuesi brazilian i tyre, Gilberto Fortunato shënoi për…

TREPÇA'89 0-1 PRISHTINA

Fitorja e parë për Sokolin vjen me Januzin

Foto: prishtinafc.com

18 September, 2019 @18:21

Bylbyl Sokoli ka shënuar fitoren e parë me Prishtinën këtë stinor, duke e mposhtur Trepçën’89 si mysafir në Mitrovicë sot,…

GJILANI 1-0 BALLKANI

Progni bën lider Gjilanin dhe i jep disfatën e parë Ballkanit

Foto: SCGjilani/fb

18 September, 2019 @18:10

Sulmuesi shqiptar, Gerhard Progni, i ardhur këtë verë te ekipi i Gjilanit ka vendosur sot ndeshjen ndaj Ballkanit, për t’ia…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Prishtina

18 September, 2019 @15:30

Janë caktuar formacionet zyrtare të Trepçës 89 dhe të Prishtinës. TREPÇA ‘89: Beqiri, Asare, Emini, Ahmeti, Manaj, Rusi, Jashari, Traore,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga