Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Flamurtari

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Flamurtari

7 October, 2019 @14:16

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Flamurtarit.

VUSHTRRIA: Tahiri, Dragusha, Hoxhaj, Lushtaku, Agusto, Maxhuni, Azemi, Vinicius, Gashi, Lamçja, Matheus De Paula.

FLAMURTARI: Nikaj, Zenunaj, Granchov, Maxhuni, Dumani, Bruqi, Boshnjaku, Isljami, E.Krasniqi, Kelmendi, F.Krasniqi.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

7 October, 2019 @14:04

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Prishtinës. BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Sinani, Berisha, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli,…

XHIRO 9

Superliga vazhdon me 3 ndeshje

7 October, 2019 @12:29

Pas një ditë pushimi, xhiroja e nëntë në Superligë do të vazhdojë me 3 ndeshje. Trepça ‘89 - Feronikeli, Ballkani…

LLAPI - FERIZAJ

6 gola në Podujevë, Ferizaj befason Llapin

5 October, 2019 @16:36

Në ndeshjen e vetme të ditës në Superligë, Llapi është befasuar nga Ferizaji i Bekim Isufit në Podujevë! Kjo ndeshje…

FLAMURTARI - GJILANI

Gjilani fiton në kryeqytet, vazhdon ndjekjen

3 October, 2019 @16:25

Pa shumë probleme e ka kaluar duelin e tij në Prishtinë te Flamurtari skuadra e Gjilanit. Me dy gola të…

DRITA - VUSHTRRIA

Super Drita, goleadë për kryesim!

3 October, 2019 @16:22

Momentumin e fituar pas triumfit në derbi, Drita e ka vazhduar edhe në përballjen e sotme ndaj Vushtrrisë. Gjilanasit sot…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga