Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

7 October, 2019 @14:04

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Prishtinës.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Sinani, Berisha, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli, Magani.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Ibrahimi, Bardhoku, Miftaraj, Hila, Krasniqi, Abazi, Uka, Shillova.

XHIRO 9

Superliga vazhdon me 3 ndeshje

7 October, 2019 @12:29

Pas një ditë pushimi, xhiroja e nëntë në Superligë do të vazhdojë me 3 ndeshje. Trepça ‘89 - Feronikeli, Ballkani…

LLAPI - FERIZAJ

6 gola në Podujevë, Ferizaj befason Llapin

5 October, 2019 @16:36

Në ndeshjen e vetme të ditës në Superligë, Llapi është befasuar nga Ferizaji i Bekim Isufit në Podujevë! Kjo ndeshje…

FLAMURTARI - GJILANI

Gjilani fiton në kryeqytet, vazhdon ndjekjen

3 October, 2019 @16:25

Pa shumë probleme e ka kaluar duelin e tij në Prishtinë te Flamurtari skuadra e Gjilanit. Me dy gola të…

DRITA - VUSHTRRIA

Super Drita, goleadë për kryesim!

3 October, 2019 @16:22

Momentumin e fituar pas triumfit në derbi, Drita e ka vazhduar edhe në përballjen e sotme ndaj Vushtrrisë. Gjilanasit sot…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Gjilani

3 October, 2019 @14:03

Janë caktuar formacionet e Flamurtarit dhe të Gjilanit. FLAMURTARI: Selimaj, Granchov, Ilijovski, Maxhuni, Fetahi, Islijami, Bruqi, Kelmendi, Maliqi, Boshnjaku, Tallovic. …

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga