Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUSHË KOSOVA - DUKAGJINI

Fushë Kosova - Dukagjini, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Fushë Kosova - Dukagjini, 11-shet startuese


28 November, 2023 @12:56

Me fillim nga ora 13:00, Fushë Kosova në Lipjan e pret Dukagjinin.

11-SHET STARTUESE:

FUSHË KOSOVA: Rugji; Kutllovci, Ivkic, Krasniqi, Thaqi, Hasani, Abazi, Dumani, Ajdini, Mëziu, Statovci.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Basri, Dallku, Neziri, Iseni; Hugo, Morina, Shabani; Zulfiji, R.Syla, Solomon.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga