Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Gavazaj zyrtarisht i Skënderbeut

Gavazaj zyrtarisht i Skënderbeut


26 June, 2016 @13:11

Futbollisti i talentuar i kombëtares shpresa të Shqipërisë, Enis Gavazaj, i është bashkuar skuadrës kampione, Skënderbeut.

Gavazaj sot ka nënshkruar kontratë tre vejçare me ekipin korçar dhe menjëherë ka filluar stërvitjet me skuadrën që aktualisht po përgatitet në Tirol të Austrisë.

21 vjeçari u transferua te Skënderbeu nga skuadra belge, Roeselare.


DITARI NR 14 @ EURO2016

Kanga e vjetër

UEFA Euro 2016/Analiza

Kanga e vjetër

26/06/16 @ 11:06

DREJT ÇEREKFINALEVE

Buletini 16: Gërshëra e Shaqirit

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 16: Gërshëra e Shaqirit

26/06/16 @ 10:33

1/8

Quaresma çon Portugalinë në çerekfinale

UEFA Euro 2016

Quaresma çon Portugalinë në çerekfinale

25/06/16 @ 23:30

1/8

Formacionet zyrtare: Kroaci-Portugali

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Kroaci-Portugali

25/06/16 @ 20:03

FAKT

Polonia e pamposhtur me Blaszczykowskin

UEFA Euro 2016

Polonia e pamposhtur me Blaszczykowskin

25/06/16 @ 19:56

1/8

Uellsi, çerekfinalisti i dytë

UEFA Euro 2016

Uellsi, çerekfinalisti i dytë

25/06/16 @ 19:48

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

05/07/21 @ 15:58

KUKËSI

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

FSHF Kategoria Superiore

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

03/07/21 @ 12:03

KUKËSI

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

02/07/21 @ 14:50

ZYRTARE

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

01/07/21 @ 18:21

SUPERIORE

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

FSHF Kategoria Superiore

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

28/06/21 @ 15:41

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore