Të gjitha lajmet

ISH-BASHKËLOJTARI

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

Foto:Google

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit


26 January, 2021 @14:36

Menaxheri i Rangers, Steven Gerrard është zhgënjyer për Frank Lampard pasi u shkarkua nga Chelsea . Por thotë se largimi i tij nuk është “befasi” duke pasur parasysh historinë e klubit të Premier League.

Lampard u shkarkua të hënën në mëngjes dhe pritet të zëvendësohet nga ish-trajneri i Paris Saint-Germain dhe Borussia Dortmund Thomas Tuchel.

Londinezët e larguan 42-vjeçarin nga detyrat e tij pas 18 muaj punë.

Gerrard beson se Chelsea duhet të kishte siguruar më shumë mbështetje për anglezin por pretendoi se historia e klubit tregon se ata janë të pamëshirshëm me menaxherët.


CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Premier League

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

25/01/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53

FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34


Të gjitha lajmet nga Premier League