Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Gjilani-Liepaja, 11-shet startuese

Gjilani-Liepaja, 11-shet startuese


7 July, 2022 @18:57

Zekirija Ramadani po del në ndeshjen e parë zyrtare me Gjilanin, në Ligë të Konferencës, ndërsa për këtë duel, ka përzgjedhur 11-shen si mëposhtë.

Ndeshja Gjilani - Liepaja luhet prej orës 20:00 në Fadil Vokrri të Prishtinës.

GJILANI: Koliçi; Prekazi, Krivanjeva, Hoxha, Beqja; Dabiqaj, Keita Aziz; Gomes, Kelmendi, Zabwrgja; Blerim Krasniqi.

LIEPAJA: Zviedris; Marta, Hreljic, Savojnieks, Radovic; Tarasavs, Strumia, Kapun, F dos Santos; Dodo, Mankenda.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League