Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

XHIRO 1

Gjyqtarët e xhiros hapëse

TOPSPORTI / ARKIV

Gjyqtarët e xhiros hapëse


16 August, 2019 @13:44

Kur jemi në prag të sezonit të ri të Superligës, le të shohim gjyqtarët e zgjedhur për ndeshjet e xhiros hapëse.

NDESHJET E XHIROS

Gjyqtarët:

E shtunë (17 gusht), 17:00 - Feronikeli vs. Drenica. Gjyqtar kryesor: Mervan Bejtullahu. Asistentë: Fatlum Jashari, Lumturije Muhadri.

E shtunë (17 gusht), 17:00 - Flamurtari vs. Prishtina. Gjyqtar kryesor: Selim Isufi. Asistentë: Driton Preniqi, Erduan Baliqi.

E shtunë (17 gusht), 17:00 - Llapi vs. Vushtrria. Gjyqtar kryesor: Alban Shala. Asistentë: Meriton Berisha, Imran Kabashi.

E diel (18 gusht), 17:00 - Drita vs. Ferizaj. Gjyqtar kryesor: Fatmir Tahiri. Asistentë: Benon Këpuska, Besnik Morina.

E diel (18 gusht), 17:00 - Trepça ‘89 vs. Gjilani. Gjyqtar kryesor: Besfort Kasumi. Asistentë: Edmond Zeqiri, Fatmir Sekiraqa.

E diel (18 gusht), 17:00 - Dukagjini vs. Ballkani. Gjyqtar kryesor: Genc Nuza. Asistentë: Fatlum Berisha, Granit Hyseni.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga