Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

XHAKA

Granit Xhaka merr karton të kuq, në minutën e 24 të ndeshjes

Granit Xhaka merr karton të kuq, në minutën e 24 të ndeshjes


13 January, 2022 @21:10

Në përballjen që nisi pak më parë ndërmjet Liverpoolit e Arsenalit, e vlefshme për Kupën e Ligës së Anglisë, Granit Xhaka është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 24 të ndeshjes.

Futbollisti në fjalë ka goditur Diogo Jota të Liverpoolit, që ishte në një kundërsulm dhe shkonte drejt golit i vetmuar. Rezultati deri në atë moment ishte 0-0.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League