Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERONIKELI

Haxhi Neziraj te kampioni

Haxhi Neziraj te kampioni


16 August, 2019 @18:26

Kampioni aktual i Superligës së Kosovës, Feronikeli, e shtoi në skuadër mesfushorin Haxhi Neziraj.

Neziraj stinorin e kaluar ishte pjesë e Dritës, derisa shënoi 3 gola për skuadrën gjilanase.

Feronikeli ndeshjen e parë të stinorit 2019/20 do ta luajë kundër Drenicës nesër në ora 17:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga