Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - FERONIKELI

“Heshtja” në Suharekë, e largoi nga kryesimi Ballkanin

“Heshtja” në Suharekë, e largoi nga kryesimi Ballkanin


29 September, 2021 @17:45

Skuadra e Ballkanit sot ka barazuar 0-0 me Feronikelin.

Ballkani i kishte disa raste me Armend Thaqin e Meriton Korenicën, por nuk arriti ta tund rrjetën e Feronikelit, derisa ky lëshim i kushtoi me pozitë të parë.

TABELA AKTUALE

Me fitoren e Drenicës, Ballakani tani gjendet në pozitën e dytë me 13 pikë, kurse Feronikeli me 7 pikë në pozitën e shtatë.

Ballkani në xhiron e tetë do të takohet pikërisht me Drenicën dhe mund të rikthehet përsëri në krye të tabelës, ndërsa Feronikeli e pret Ulpianën.


DRENICA - MALISHEVA

Qaqi ngrit Drenicën në krye të Superligës

FFK Superliga

Qaqi ngrit Drenicën në krye të Superligës

29/09/21 @ 17:23

DRENICA - MALISHEVA

Drenica - Malisheva, 11-shet startuese

FFK Superliga

Drenica - Malisheva, 11-shet startuese

29/09/21 @ 14:10

BALLKANI - FERONIKELI

Ballkani - Feronikeli, 11-shet startuese

FFK Superliga

Ballkani - Feronikeli, 11-shet startuese

29/09/21 @ 14:08

GJILANI - LLAPI

Gjilani - Llapi, 11-shet startuese

FFK Superliga

Gjilani - Llapi, 11-shet startuese

29/09/21 @ 14:02

MEDIA

Konfirmohet, Xhaka mungon deri në tre muaj

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Konfirmohet, Xhaka mungon deri në tre muaj

29/09/21 @ 12:13

KOMISIONI PËR ANKESA

Refuzohet ankesa e Ballkanit

FFK Superliga

Refuzohet ankesa e Ballkanit

29/09/21 @ 09:37

GJILANI - LLAPI

Vazhdon forma e Gjilanit, thellohet kriza e Llapit

FFK Superliga

Vazhdon forma e Gjilanit, thellohet kriza e Llapit

29/09/21 @ 17:50

DRENICA - MALISHEVA

Qaqi ngrit Drenicën në krye të Superligës

FFK Superliga

Qaqi ngrit Drenicën në krye të Superligës

29/09/21 @ 17:23

DRENICA - MALISHEVA

Drenica - Malisheva, 11-shet startuese

FFK Superliga

Drenica - Malisheva, 11-shet startuese

29/09/21 @ 14:10

BALLKANI - FERONIKELI

Ballkani - Feronikeli, 11-shet startuese

FFK Superliga

Ballkani - Feronikeli, 11-shet startuese

29/09/21 @ 14:08

GJILANI - LLAPI

Gjilani - Llapi, 11-shet startuese

FFK Superliga

Gjilani - Llapi, 11-shet startuese

29/09/21 @ 14:02

KOMISIONI PËR ANKESA

Refuzohet ankesa e Ballkanit

FFK Superliga

Refuzohet ankesa e Ballkanit

29/09/21 @ 09:37

VENDIMI I KD-së

Disiplinorja kërkon deklaratë shtesë nga Drita e Gjilani

FFK Superliga

Disiplinorja kërkon deklaratë shtesë nga Drita e Gjilani

28/09/21 @ 16:42

REFERËT

Përcaktohen gjyqtarët e mesjavës në Superligë

FFK Superliga

Përcaktohen gjyqtarët e mesjavës në Superligë

27/09/21 @ 22:09

KOMISIONI I GARAVE

“Intelektualët” e “Skifterat” fusin në disiplinore Dritën e Gjilanin

FFK Superliga

“Intelektualët” e “Skifterat” fusin në disiplinore Dritën e Gjilanin

27/09/21 @ 21:56

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (6)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (6)

27/09/21 @ 16:56


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga