Të gjitha lajmet

WENGER

I pëlqen Cavani

REUTERS

I pëlqen Cavani

17 January, 2013 @20:30

Më në fund edhe Wenger ka folur. Ai sot për mediat angleze ka bërë të ditur dëshirën e tij për sulmin e Arsenalit.

Wengerit i pëlqen hiq më larg se sulmuesi napolitan, Edinson Cavani. Uruguajani i cili vjet zgjati kontratën me Napolin deri në vitin 2016, si dhe ka çmimin e lirimit të menjëhershëm prej 65 milionë eurove.

“E di që është i shtrenjtë, por do të ishte ideal për sulmin e Arsenalit,” ka thënë Wenger në mes tjerash raportojnë mediat angleze.

Arsene Wenger ditë më parë ka bërë të ditur se vitet e kursimit nga Arsenali kanë kaluar pasi që klubi kësaj radhe mund të shpenzojë për dy yje me famë botërore.

MICHAEL JORDAN NË MEMO PËR KOBE BRYANT

Jordan në lot, “Ai ishte vëllau im”

Foto: clutchpoints

24 February, 2020 @23:38

Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Michael Jordan, në natën ku u kujtua Kobe Bryant pas humbjes tragjike të jetës…

LIVERPOOL 3-2 WEST HAM UNITED

Barazim rekordi dhe përmbysje, për të vazhduar dominimin total

Foto: premierleague.com

24 February, 2020 @23:09

Liverpool nuk ka lejuar të befasohet nga West Ham Unitedi i David Moyesit, të cilët rezultatin prej 1-0 e kthyen…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (12)

24 February, 2020 @18:22

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 12 në Ligën e Femrave në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës…

BASTORET

Bastoret: Maqedonia Veriore favorite ndaj Kosovës

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

24 February, 2020 @16:31

Kanë dalë bastet për ndeshjet e PlayOffit për EURO 2020, ku bën pjesë edhe Kosova. Kështu, bastorja bet365 që…

TICKETS MKD - KOS

Nis shitja e biletave për ndeshjen Maqedonia Veriore - Kosova

Foto: SportMedia/mk

24 February, 2020 @15:39

Mediat maqedonase kanë bërë të ditur se po fillon shitja e biletave për ndeshjen vendimtare mes Maqedonisë Veriore dhe Kosovës,…

Të gjitha lajmet nga