Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHPËTIM IDRIZI

Idrizi: U dëmtuam në dy penallti

Idrizi: U dëmtuam në dy penallti


1 May, 2021 @18:49

Skuadra e Trepçës ‘89 mori një rezultat jo të favorshëm sot përballë skuadrës së fundit në tabelë, Besës.

RAPORTI I NDESHJES

Xehetarët barazuan me rezultat 1-1, ndërsa në këtë rezultat sipas trajnerit të ‘89-shit, Shpëtim Idrizi, ndikoi edhe mos dhënia e dy penalltive të pastra nga gjyqtari i ndeshjes.

“Krijuam shumë raste për shënim, pavarësisht që kishim ditur që na pret një ndeshje e vështirë. U dëmtuam në dy penallti dhe kjo ndikoi direkt në rezultat. Ishin penallti të pastra, teksa ndikuan negativisht te futbollistët dhe ishte e pamundur për t’u rikthyer”, tha Idrizi për Art Sport.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga