Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Interi zyrtarizon edhe Denzel Dumfries

Interi zyrtarizon edhe Denzel Dumfries


14 August, 2021 @22:12

Pas zyrtarizimit të Edin Dzekos, Interi e zyrtarizoi edhe lojtarin holandez Denzel Dumfries.

Dumfries ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2025.

Mbrojtësi holandez së fundi ishte pjesë e PSV.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A