Të gjitha lajmet

SUPERIORE

Ish-sulmuesi i Llapit e Gjilanit, te Teuta

Ish-sulmuesi i Llapit e Gjilanit, te Teuta


11 January, 2021 @15:10

Para rreth një ore, Teuta e Durrësit e ka njoftuar opinionin me transferin më të ri.

Bëhet fjalë për sulmuesin Sebino Plaku, i cili te Teuta transferohet nga skuadra e Kastriotit.

Lojtari në fjalë gjatë viteve të kaluara kishte luajtur edhe në Superligën e Kosovës, konkretisht për Llapin e Gjilanin, ndërkohë që gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe në shumë skuadra të tjera shqiptare.

Teutën Plaku e gjen në vendin e katërt të Kategorisë Superiore, me gjithsej 20 pikë pas 13 ndeshjeve të luajtura.


FSHF

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

26/01/21 @ 11:07

MIREL JOSA

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

26/01/21 @ 08:49

XHIROJA 16

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

25/01/21 @ 21:51

TRANSFER

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

24/01/21 @ 09:17

PARTIZANI - TIRANA

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

FSHF Kategoria Superiore

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

21/01/21 @ 20:43

TRANSFER

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

18/01/21 @ 21:53

TRANSFER

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

18/01/21 @ 21:46

TIRANA

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

FSHF Kategoria Superiore

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

18/01/21 @ 13:56

TRANSFER

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

11/01/21 @ 22:10

TRANSFER

Katër transferime te Skënderbeu

FSHF Kategoria Superiore

Katër transferime te Skënderbeu

11/01/21 @ 21:43


Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore