Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Juventus i i interesuar për Jorginho

Foto: Jorginho

Juventus i i interesuar për Jorginho


4 March, 2021 @19:16

Mesfushori i Chelsea, Jorginho, është në radarin e Juventus, të paktën kështu shkruan Goal.

Italiani po konsiderohet si njëri nga mundësitë e mundshme nga Zonja e Vjetër për ta transferuar, në mënyrë që ta forcojë mesfushën e tyre.

Jorginho ka edhe dy vite kontratë me londinezët. Këtë sezon ai ka shënuar 6 gola në 25 paraqitje. Mbetet të shihet nëse një transferim i mundshëm do të ndodhë.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League