Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI I SIGURT NDAJ MALISHEVËS

Kampioni nuk gabon, mban kreun tre xhiro para fundit

Foto: FCBallkani/ fb

Kampioni nuk gabon, mban kreun tre xhiro para fundit


9 May, 2024 @19:38

Malisheva - Ballkani 0-2 [Bajram Jashanica 31’, Bernard Karrica 90’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga