Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (33)

Superliga - Formacioni i javës (33)


10 May, 2024 @9:09

Pas ndeshjeve të xhiros 33, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Aridon Bllaca (GJI);

Granit Musa (FER), Egzon Bejtullai (DRI), Bajram Jashanica (BAL), Ilir Blakçori (LLA);

Albert Dabiqaj (DRI), Drilon Islami (PRI), Nazmi Gripshi (BAL);

Blerim Krasniqi (PRI), Senad Jarovic (GJI), Ebrima Jatta (DUK).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga