Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (32)

Superliga - Formacioni i javës (32)


6 May, 2024 @8:02

Pas ndeshjeve të xhiros 32, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Arlis Shala (LIR);

Besnik Krasniqi (DRI), Dren Kryeziu (MAL), Muhamed Useini (PRI), Arbër Potoku (BAL);

Lindon Emërllahu (BAL), Besar Musolli (LLA), Blend Baftiu (DRI);

Albin Krasniqi (PRI), Jakup Berisha (FER), Muhamet Hyseni (LLA).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga