Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (34)

Superliga - Formacioni i javës (34)


13 May, 2024 @9:44

Pas ndeshjeve të xhiros 34, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Ilir Avdyli (LLA);

Armend Thaqi (BAL), Elton Basri (DUK), Tun Bardhoku (FER), Arbër Shala (DUK);

Redon Syla (DUK), Besar Musolli (LLA), Kushtrim Shabani (GJI), Oltion Bilalli (GJI);

Walid Hamidi (BAL), Ahmed Januzi (LLA).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga