Të gjitha lajmet

MEDIA TALK

Kean party, Everton e lë pa rrogë

Kean party, Everton e lë pa rrogë

26 April, 2020 @19:13

Skuadra e kaltër nga Liverpooli, Everton, është duke përgatitur dënimin për lojtarin e saj italian, Moise Kean.

Kean, është kuptuar se ka bërë një ndeje përkundër se është në karantinë, duke thyer kështu rregullat e klubit të tij.

The Star ka bërë të ditur se njëri nga të afërmit e Keanit ka publikuar një video nga “Kean Party” në snapchat dhe kjo është publikuar nga mediat.

Everton pritet që ta dënojë italianin e ri me dy rroga javore, që sillen rreth 150 mijë euro.

Kean prej se erdhi nga Juventusi te Evertoni nuk ka arritur të sigurojë një vend standard në 11-shen e ekipit. Futbollisti 20 vjeç konsiderohet si talent i madh, por disciplina po e bën të veten.

LE SPORT

Klopp flet me babain e Mbappes

26 April, 2020 @18:38

Lajme interesante nga Franca, derisa pandemia dhe karantina po vazhdon ende në sport dhe çdokund tjetër. Së fundi, super…

MEDIA TALK

Vetëm 2 klube në Premiership marrin ndihmën e qeverisë

25 April, 2020 @17:28

Klubit që po i kanoset rënia nga Premier Liga, Norwich City, pritet t’i kushtojë pandemia rreth 35 milionë euro të…

MEDIA TALK

Vazhdon me Giroud-në, synon Aubameyangun

25 April, 2020 @0:16

Sulmuesi i reprezentacionit të Francës, Olivier Giroud, që kishte ardhur nga Arsenal te Chelsea, bëhet e ditur se është pajtuar…

MEDIA TALK

2W - kombinimi i ri Liverpoolit

24 April, 2020 @18:21

Mediat angleze sot kanë nxjerrë spekulime të reja sa i përket opcioneve të transferimeve për liderin e Premier Ligës, Liverpool.…

NGA KONFERENCA

UEFA rekomandon përfundimin e të gjitha kampionateve dhe garave të Kupës

21 April, 2020 @17:15

Në mbledhjen e sotme të UEFA-së me 55 anëtarët e saj, është shqyrtuar kalendari i garave për çdo shtet dhe…

Të gjitha lajmet nga Premier League