Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSTARIKASI

Keylor Navas me Parisin deri në 2024

Foto:Google

Keylor Navas me Parisin deri në 2024


27 April, 2021 @16:52

Keylor Navas, ka nënshkruar kontratë të re në Paris Saint-Germain, ai tani është i lidhur me gjigandët francezë deri në vitin 2024.

Kontrata e mëparshme e Navas, do të përfundonte në fund të sezonit 2022-23, por portieri ka nënshkruar një zgjatje kontrate edhe për një vit.

I lumtur për rinovimin e kontratës me portjerin u shpreh presidenti i Parisit.
“Shumë i lumtur për të zgjatur kontratën e Keylor Navas. Ai është portieri më i mirë në botë. Navas transmeton shumë besim në ekip dhe tifozët tanë e duan atë. Ai do të jetë një lojtar vendimtar në afatet e fundit të sezonit, dhe në vitet që vijnë”,tha presidenti i PSG Nasser Al-Khelaifi.

Reprezentuesi i Kosta Rikës, vazhdon të jetë një lojtar vendimtar për ekipin e Pochettinos këtë sezon, pasi ka bërë 37 paraqitje në të gjitha garat.

Navas, u bashkua me Paris Saint Germain nga Real Madrid në shtator 2019.
Ai është paraqitur 72 herë në total për PSG, duke i ndihmuar parisienët për sukses në Ligue 1, Kupën e Francës, Kupën e Ligës, ndërsa ata gjithashtu arritën në finalen e Ligës së Kampionëve.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Arbëria

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Arbëria

27/04/21 @ 14:33

PAS VENDIMIT TE KG-se

Ballkani reagon ndaj inicimit disiplinor

FFK Superliga

Ballkani reagon ndaj inicimit disiplinor

27/04/21 @ 11:51

FERONIKELI - ARBËRIA

Arbëria me fitore sot, mund t’i afrohet barazhit

FFK Superliga

Arbëria me fitore sot, mund t’i afrohet barazhit

27/04/21 @ 10:11

LEICESTER CITY 2-1 CRYSTAL PALACE

Iheanacho përmbys Palace’in, Leicester me një këmbë në Champions

Premier League

Iheanacho përmbys Palace’in, Leicester me një këmbë në Champions

26/04/21 @ 23:16

PRISHTINA - FERENCVAROS

Ramadani: Do të isha i gëzuar nëse eliminohemi me fitore

Champions League

Ramadani: Do të isha i gëzuar nëse eliminohemi me fitore

12/07/21 @ 21:16

PRISHTINA - FERENCVAROS

Stoger: E kemi rezultatin, por ende s’ka përfunduar asgjë

Champions League

Stoger: E kemi rezultatin, por ende s’ka përfunduar asgjë

12/07/21 @ 20:36

BETTING

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

12/07/21 @ 16:41

ZYRTARËT E NDESHJES

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

12/07/21 @ 16:37

PARA DUELIT TË KTHIMIT

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League/International

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

12/07/21 @ 16:26

DUELI I KTHIMIT, PA SHIKUES

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

09/07/21 @ 17:02

CHAMPIONS LEAGUE

Teutës i nevojitet “mrekullia” për kualifikim

Champions League

Teutës i nevojitet “mrekullia” për kualifikim

07/07/21 @ 21:05

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

FERENCVAROS vs PRISHTINA

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

FFK Superliga/Champions League

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

06/07/21 @ 20:08

PRISHTINA @ UCL

Plisat: Shihemi në shesh

FFK Superliga/Champions League

Plisat: Shihemi në shesh

06/07/21 @ 16:40


 
Të gjitha lajmet nga Champions League