Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DEKLARATA PAS NDESHJES

Korenica me dedikim të veçantë për golin ndaj Ludogorets

Foto: FCBallkani/fb

Korenica me dedikim të veçantë për golin ndaj Ludogorets


11 July, 2023 @23:15

Ylli i Ballkanit, Meriton Korenica, ka qenë i lumtur me golin e tij të shënuar në fitore ndaj Ludogoretsit në kuadër të ndeshjes së parë të raundit të parë kualifikues për Ligë të Kampionëve.

Ai ka pasur një dedikim të veçantë për golin e shënuar, që ishte i epërsisë dhe erdhi në moment kritik për ekipin e tij, pos të tjerash duke treguar që golat në gara evropiane janë pak më speciale në ndjenja, atë ia ka dedikuar familjes e veçanërisht babait që kishte kaluar një operacion ditë më parë.◼️

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga