Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PJESA E PARË

Kosova pëson në fund të pjesës së parë

Kosova pëson në fund të pjesës së parë


4 June, 2021 @18:47

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Malta - Kosova.

Dardanët shkuan në pushim të padisponuar, pasi pësuan gol në kohën shtesë (45’+1) nga Dimech i cili shënoi nga afërsia, pas topit të devijuar nga gjuajtja e lirë.

Më parë për Kosovën kishte shënuar Milot Rashica në minutën 19’.

Pjesa e parë u mbyllë me rezultat 1-1.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja