Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

Kosova VR fiton pas 3 xhirove, hattrick nga Shkëlzen Miftari

Kosova VR fiton pas 3 xhirove, hattrick nga Shkëlzen Miftari


1 October, 2021 @21:43

Kosova VR, ka mposhtur sot skuadrën e Rilindjes me rezultat 3-0.

Ylli i ndeshjes ishte Shkëlzen Miftari, që shënoi hattrick në këtë ndeshje.

Kosova VR pas 3 xhirove arriti fitoren e dytë sezonale dhe me 7 pikë ngritet në pozitën e shtatë aktualisht.

TABELA AKTUALE

Në anën tjetër Rilindja në 5 ndeshje nuk ka regjistruar ende asnjë fitore deri më tani.


KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

01/10/21 @ 18:00

KOSOVA

Toni Domgjoni i thotë “po” Kosovës

Përfaqësuesja

Toni Domgjoni i thotë “po” Kosovës

01/10/21 @ 17:50

STAR OF THE GAMEWEEK VII

Ahmed Januzi (KF Dukagjini) - Ylli i Javës (VII)

FFK Superliga

Ahmed Januzi (KF Dukagjini) - Ylli i Javës (VII)

01/10/21 @ 14:55

LISTA E LOJTARËVE

Michael Nees publikon listën ndaj çekëve

Përfaqësuesja

Michael Nees publikon listën ndaj çekëve

01/10/21 @ 13:46

PAS SUKSESIT, FLET SELEKTORI

Kushtrim Munishi i lumtur, merita e vajzave për disiplinë dhe angazhim

Përfaqësuesja

Kushtrim Munishi i lumtur, merita e vajzave për disiplinë dhe angazhim

01/10/21 @ 10:47

UEFA HATTRICK PROGRAM

“Hattrick” në Tiranë, shqyrtohen projektet

Kombëtarja/Përfaqësuesja

“Hattrick” në Tiranë, shqyrtohen projektet

01/10/21 @ 10:37

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (7)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (7)

01/10/21 @ 10:02

LISTA E LOJTARËVE

Ramiz Krasniqi shpall ftesat e Kosovës U19

Përfaqësuesja

Ramiz Krasniqi shpall ftesat e Kosovës U19

30/09/21 @ 20:36

LIGA e DYTË

Prizreni-Behari, ndërpritet ndeshja në minutën e 17’

FFK Liga e Dytë

Prizreni-Behari, ndërpritet ndeshja në minutën e 17’

01/10/21 @ 22:40

LIGA e DYTË

Dardanët deklasojnë KEK-un, shkaktojnë humbjen e parë

FFK Liga e Dytë

Dardanët deklasojnë KEK-un, shkaktojnë humbjen e parë

01/10/21 @ 22:01

LIGA e DYTË

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

FFK Liga e Dytë

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

25/09/21 @ 21:45

KEK-u - PRIZRENI

KEK-u lëshon pikë përë herë të parë

FFK Liga e Dytë

KEK-u lëshon pikë përë herë të parë

25/09/21 @ 21:38

LIGA e DYTË

Jakub Xhigoli sjellë fitoren e parë të Shkëndijës

FFK Liga e Dytë

Jakub Xhigoli sjellë fitoren e parë të Shkëndijës

18/09/21 @ 21:38

LIGA e DYTË

Rilindja 1974 fiton bindshëm Gjakovën

FFK Liga e Dytë

Rilindja 1974 fiton bindshëm Gjakovën

18/09/21 @ 21:25

LIGA e DYTË

Prizreni përkohësisht lider në Ligën e Dytë

FFK Liga e Dytë

Prizreni përkohësisht lider në Ligën e Dytë

18/09/21 @ 21:05

LIGA e DYTË

Lepenci 2 në 2

FFK Liga e Dytë

Lepenci 2 në 2

13/09/21 @ 18:42

GJAKOVA - DARDANËT

KF Gjakova fiton derbin lokal

FFK Liga e Dytë

KF Gjakova fiton derbin lokal

11/09/21 @ 22:02

BEHARI - SHKËNDIJA

Behari e Shkëndija ndahen në paqe

FFK Liga e Dytë

Behari e Shkëndija ndahen në paqe

11/09/21 @ 21:57


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë