Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (7)

Superliga - Formacioni i javës (7)


1 October, 2021 @10:02

Pas ndeshjeve të javës 7, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Armend Blakçori (Ulpiana); Drinor Morina (Feronikeli), Harallamb Qaqi (Drenica), Rustem Hoxha (Ballkani), Armend Halili (Gjilani); Ermir Rrezi (Ulpiana), Genc Hamiti (Drenica), Gerhard Progni (Gjilani), Iran Junior (Ulpiana); Ahmed Januzi (Dukagjini), Henry Chibueze (Dukagjini).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga