Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LEOTRIM KRASNIQI

Krasniqi i kënaqur pavarësisht humbjes

Krasniqi i kënaqur pavarësisht humbjes


28 February, 2021 @16:13

Trajneri i Besës, Leotrim Krasniqi, pavarësisht humbjes është ndarë i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij në ndeshjen e sotme ndaj Dritës.

RAPORTI I NDESHJES

“Sot më pëlqeu ekipi, sidomos në pjesën e dytë. Ishim më kërkues dhe sulmuam më mirë, duke qenë më të organizuar. Mirëpo gabimet të cilat i bëmë na kushtuan në rezultat. Jam i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve dhe shpresoj që nga loja në lojë do të tregojmë paraqitje edhe më të mira,” tha Krasniqi.

Ndeshja mes Dritës dhe Besës përfundoi me rezultat 3-1 në të mirë të gjilanasve.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga